Darmowa dostawa od 99,00 zł

Narzędzie wielofunkcyjne DeWALT

( ilość produktów: 13 )

Narzędzie wielofunkcyjne DeWALT są niezbędnym elementem wyposażenia warsztatu każdego fachowca i majsterkowicza. Swoją popularność zyskały dzięki multizadaniowości, ponieważ ze spokojem mogą zastąpić pilarkę, szlifierkę i polerkę w jednym. Dzielimy je na multitoole zasilane akumulatorowo lub sieciowo. Multinarzędzie bazuje na szybkiej i beznarzędziowej wymianie akcesorów tzw. QUICK-CHANGE co sprawia, że wymiana jest szybka i bezproblemowa, nawet w rękawicach.

Multitool DeWALT - zastosowanie

Multinarzędzie DeWALT ma szeroki wachlarz zastosowań. Sprawdzi się do prac wykończeniowych, remontu, w warsztacie, stolarni, blacharni a także podczas majsterkowania w domowym zaciszu. Duży wybór brzeszczotów oraz końcówek roboczych pozwala na pracę na różnych surowcach od drewna po metal. Regulacja obrotów pozwala na dopasowanie ich idealnie do obrabianego materiału. 

Narzędzie wielofunkcyjne DeWALT- jak wybrać?

Wybór narzędzia wielofunkcyjnego nierzadko spędza sen z powiek. Różnorodność urządzeń nie pomaga w decyzji lecz najważniejszym kryterium jest jego zastosowanie - mianowicie czy będziemy używać go sporadycznie, czy zawodowo.  Zasilanie akumulatorowe jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla fachowców, którzy pracują poza swoim warsztatem, podczas remontu czy na budowach gdzie nie zawsze jest stały dostęp do prądu. Narzędzia wielofunkcyjne DeWALT zasilane sieciowo cieszą się zainteresowaniem u osób, które cenią sobie brak konieczności ładowania akumulatorów. Ważnym czynnikiem definiującym jest także jego moc wyjściowa, ilość biegów, ilość oscylacji na minutę oraz waga urządzenia. 

Multitool DeWALT dostępne na Domitech.pl

Sklep Domitech.pl ma w swojej ofercie szeroki wachlarz narzędzi wielofunkcyjnych DeWALT. Dysponuje szeroką gamą końcówek roboczych oraz brzeszczotów, dzięki czemu sprosta najbardziej wymagający profesjonalistom. 

pixel