Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Gardena Micro-Drip-System

( ilość produktów: 77 )
Instrukcja tworzenia systemu: Micro-Drip-System
.
1. Połączenie do sieci wodnej
.
Instalacje oraz tworzenie zestawu rozpoczynamy od dostępnego w naszym sklepie Reduktora ciśnienia, którego zadaniem jest kontrola ciśnienia w całej instalacji celem zapobiegnięcia nadmiernej wielkości ciśnienia w przewodach. Do Reduktora ciśnienia przyłączamy Rurę montażową 13 mm (1/2?) dostępną w naszym sklepie Domitech.pl
.
2. Rozprowadzenie wody rurami 13 mm (1/2?)
.
Za główny system doprowadzania wody do każdej doniczki, skrzyni, krzewu oraz zielnika, do którego chcemy dostarczyć wodę prowadzimy Rurę montażową 13 mm (1/2?), której kształt odpowiednio kreujemy poprzez wykorzystanie dostępnych w Domitech.pl Łączników i Rozdzielaczy 13 mm (1/2?).
.
3. Dostarczenie wody przewodami 4,6 mm (3/16?) do roślin
.
Po rozłożeniu całego systemu dostarczającego wodę ? wykorzystujemy Łączniki i Rozdzielacze 4,6 mm (3-16?)  oraz Rury rozdzielcze 4,6 (3/16?), które prowadzimy bezpośrednio do roślin.
.
4. Zabezpieczenie przewodów
Celem ustabilizowania całego systemu wykorzystujemy Szpilki, Klamry oraz Uchwyty, które stabilizują całość zapewniając trwałość.
.
5. Podłączenie urządzeń nawadniających
.
Ostatnim etapem tworzenia systemu Micro-Drip od Gardeny jest instalacja ZraszaczyKroplowników oraz Zaworów.    
.
6. Automatyzacja i sterowanie zdalne
.
Celem automatyzacji systemu oraz kontroli zdalnej możemy pokusić się o wykorzystanie Komputerów sterujących, Czujników deszczu oraz manualnie sterowanych Zegarów.
.
.
pixel