Darmowa dostawa od 399,00 zł

Odkryj nowe zestawy narzędzi od Wiha

2021-10-13
Odkryj nowe zestawy narzędzi od Wiha

Wiha to marka oferująca specjalistyczne narzędzia ręczne. Do najbardziej znanych produktów tego producenta należą izolowane wkrętaki, szczypce oraz gotowe zestawy dla elektryków i mechaników, które zawsze charakteryzują się niezawodnością.

Sprawdź jakie nowości w ofercie gotowych zestawów przygotowała Wiha i Domitech.

 

Zestawy narzędzi WIHA dla elektryków

 

W ofercie Domitech znajdziesz gotowe zestawy dla profesjonalistów! Wśród przygotowanych zestawów mamy do zaprezentowania walizki na kółkach, skrzynki, sakwy narzędziowe oraz przygotowane przez nas zestawy produktów.

Potrzebujesz uzupełnienia swojego wyposażenia? A może masz już swój zestaw narzędzi ale szukasz poręcznej torby bądź plecaka do zadań specjalnych? Mobilnych i mniej wymagających, bądź przeciwnie - bardziej  zaawansowanego zestawu? Niezależnie od tego czy posiadasz już wyposażenie WIHA, czy nie - w nowej ofercie znajdziesz rozwiązanie idealne do Twoich potrzeb. Sprawdź co Domitech i WIHA oferują w najnowszej ofercie produktowej zestawów narzędzi ręcznych, i wybierz coś dla siebie

 

Duże skrzynie narzędziowe i plecak dla elektryków od WIHA

Walizka na kółkach z rozkładanymi nóżkami WIHA-44128 to największy model wyposażony w najbogatszą liczbę elementów. Oferuje on również, adekwatnie do wyposażenia - najwięcej możliwości. Druga z kolei skrzynia narzędziowa WIHA-40523 - to zestaw 81-szt. narzędzi ręcznych dla elektryka, w którego skład wchodzą między innymi wkrętaki, szczypce czy tester napięcia. Najbardziej mobilnym rozwiązaniem z dużych zestawów narzędzi Wiha pochwalić się może plecak narzędziowy 45153-WIHA, któremu niczego nie brakuje, a oferuje świetną mobilność podczas pracy w terenie.

 

Walizki narzędziowe z kluczami i wkrętakami izolowanymi od Wiha

Sprawdź kompletne zestawy narzędzi w skrzyniach, walizkach oraz torbach od Wiha. Niezawodne narzędzia ręczne Wiha to gwarancja trwałości i bezpieczeństwa - narzędzia ręczne są przystosowane do pracy w niebezpiecznych warunkach, chroniąc użytkowników przed wysokim napięciem i znacznie poprawiają komfort pracy.

 

 

 

 

 

Walizka narzędziowa XXL III electric WIHA 44128

Najlepszy przykład kompletnego i niezawodnego zestawu, który mimo swojej masy i rozmiarów - jest wzorcem kompleksowego rozwiązania, które Cię nie zawiedzie.

 

 

 

 

Walizka narzędziowa XXL III posiada szerokiej gamy narzędzia dostępne na wyciągnięcie ręki zawsze tam gdzie są potrzebne. Wiele z powszechnie  dostępnych na rynku skrzynek narzędziowych nie oferuje wystarczającej stabilności, a nawet  utrudnia przechowywanie wszystkich niezbędnych komponentów osprzętu w sposób uporządkowany.  Skrzynka narzędziowa dla elektryków XXL III firmy Wiha, która zawiera obszerny asortyment narzędzi jest tego całkowitym przeciwieństwem -  oferuje dużo miejsca do przechowywania i jest wyjątkowo wytrzymała.

 

Ponadto w pełni izolowane narzędzia zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo podczas prac przy elementach pod napięciem. Jednocześnie ergonomiczna koncepcja narzędzi ręcznych Wiha skutecznie chroni mięśnie i ścięgna, nawet podczas długotrwałej pracy. Skrzynka narzędziowa WIHA 44128 wykonana z mocnego tworzywa polipropylenowego jest dodatkowo wyposażona w amortyzatory gazowe, utrzymujące pokrywę w różnych pozycjach i uniemożliwiające jej opadnięcie oraz przytrzaśnięcie palców.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zestawy narzędzi WIHA dla mechaników

 

WIHA oferuje również komplety narzędzi do prac w warsztacie, sprawdź co można znaleźć wśród zestawów WIHA oferowanych do warsztatów samochodów i nie tylko. Każdy z zestawów wyposażony jest w praktyczny zestaw narzędzi takich jak klucze płaskie, nasadowe i/lub wkrętaki. Wszystkie elementy wchodzące w skład mniejszych i większych zestawów są tak samo jak w przypadku osprzętu dla elektryków - wykonane z najwyższej jakości materiałów tak by zapewnić komfort, niezawodność i bezpieczeństwo, czyniąc pracę lżejszą i przyjemniejszą. Sprawdź produkty z niżej polecanych i poznaj najnowszą ofertę zestawów WIHA dla mechaników i majsterkowiczów,  które sprostają każdemu zadaniu i wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim indywidualnym oczekiwaniom.

Walizka narzędziowa WIHA-44965 to kolejny podstawowy zestaw narzędzi. Kufer został wyposażony w trwałe elementy i jest dedykowany mechanikom warsztatowym, którym zapewni niezawodność oraz prosty dostęp do wszystkich potrzebnych narzędzi. W skład zestawu wchodzą klucze płaskie, wkrętaki, młotek, klucz nastawny, szczypce oraz zestaw imbusów. Wśród narzędzi dla mechaników, w zestawieniu nowości Wiha znajdziemy też plecak narzędziowy wyspecjalizowany właśnie pod tą grupę specjalistów, model WIHA-45154. Plecak ten posiada podstawowy zestaw narzędzi i charakteryzuję się bardzo dużą wytrzymałością, dzięki czemu nigdy nie zawiedzie nas podczas pracy w terenie.

 

 

 

 

Każdy specjalista w swoim fachu zna się najlepiej na tym co i jak robi. Gotowe zestawy, choć dedykowane dla nich pod konkretne zadania i oferujące szereg udogodnień pozostawiają możliwość dodatkowego doposażenia - czy to na dodatkowe narzędzia ręczne, osprzęt i materiały eksploatacyjne po dodatkowe nietypowe rozwiązania. Dla tych osób, które mają specjalne wymagania lub korzystają z dodatkowych narzędzi przygotowaliśmy zestawienie najczęściej wybieranych produktów Wiha. Sprawdź polecane zestawy i narzędzia WIHA.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2021

Polecane

pixel