Darmowa dostawa od 399,00 zł

Bosch PRO360

( ilość produktów: 38 )

bosch pro360

 

Czym jest Bosch PRO360?​

Bosch PRO360 to bezpłatny, wygodny i efektywny portal dostępu do wielu usług Bosch Professional. Bosch PRO360 to nowe rozwiązanie cyfrowe zaprojektowane z myślą o wsparciu i ułatwieniu codziennych czynności użytkowników pracujących z narzędziami Bosch Professional. Aplikacja adresowana jest do potrzeb różnych grup użytkowników, do użytkowników indywidualnych oraz tych profesjonalnych, prowadzących swoją działalność przy pomocy elektronarzędzi i profesjonalnych urządzeń pomiarowych, zarówno w celach osobistych, jak i zawodowych.

Ważna informacja

Rejestrując narzędzie w aplikacji lub za pomocą przeglądarki internetowej ważne jest podanie nazwy sprzedawcy. Pozwala to skorzystać z wszystkich dostępnych ofert i promocji Bosch Pro 360!

 

Dlaczego PRO360?

Po jednorazowej rejestracji zakupionych narzędzi możesz korzystać cały czas z aktualnych i przyszłych funkcjonalności, w tym z bezpłatnego przedłużenia gwarancji na elektronarzędzia, akumulatory i ładowarki do 3 lat, zbierania punktów lojalnościowych i wielu innych. Wystarczy że kupisz narzędzia Bosch Professional w naszym sklepie i podczas rejestracji w aplikacji wybierzesz DOMITECH jako Twój sklep!

Korzyści aplikacji Bosch PRO360:

  • Łatwy podgląd wszystkich Twoich narzędzi i gwarancji po zarejestrowaniu narzędzi w PRO360.
  • Używaj PRO360 na komputerze lub pobierz aplikację mobilną i miej wszystkie informacje zawsze przy sobie.
  • Zbieraj punkty, które możesz wymienić na cenne nagrody Bosch Professional.

 

Weź udział w promocji PRO360 i odbierz nagrody za punkty!

Weź udział w specjalnej promocji Bosch w aplikacji PRO360. Kupuj elektronarzędzia Bosch Professional, rejestruj swoje narzędzia w aplikacji zaznaczając Domitech w polu wyboru sklepu z narzędziami i zbieraj punkty, które później wymienisz na specjalne nagrody!

 

promocja bosch pro360

 

Polecane produkty BOSCH

Sprawdź nasze polecane narzędzia i zestawy akumulatorowych narzędzi bezprzewodowych objętych promocją, poznaj naszą ofertę dostępnych magazynowo produktów z niebieskiej linii Bosch Professional i znajdź narzędzia, które zapewnią Ci jeszcze więcej punktów w programie lojalnościowym i aplikacji Bosch PRO360.

Polecane zestawy i elektronarzędzia Bosch Professional:

 

 

pixel