Darmowa dostawa od 399,00 zł

Akumulator Metabo gratis do narzędzi 18V

2024-04-08
Akumulator Metabo gratis do narzędzi 18V

akumulator gratis do wsyzstkich narzedzi metabo

ŚWIĘTUJ Z NAMI 100-LECIE METABO

Skorzystaj ze specjalnej urodzinowej promocji. Kup dowolne narzędzie akumulatorowe Metabo 18 V i odbierz akumulator gratis!

Narzędzia akumulatorowe Metabo z akumulatorem gratis!

Wybierz niezwykle wydajne narzędzia akumulatorowe Metabo i odbierz dodatkowy akumulator gratis do każdego z zakupionych urządzeń.

Postaw na akumulatorowe narzędzia Metabo, dedykowane zarówno dla wymagających użytkowników prywatnych, jak i dla najbardziej wymagających profesjonalistów. Postaw na wydajne rozwiązania akumulatorowe w uniwersalnym standardzie CAS (Cordless Alliance System). Korzystaj z jednego typu akumulatora. Wierć w betonie, stali, drewnie, wkręcaj bity i śruby, bez przewodów i ograniczeń.

akumulator metabo gratis

Akumulator Gratis - odbierz to proste!

Do każdego zakupionego w promocji narzędzia Metabo otrzymasz akumulator gratis. Kup, zarejestruj z kodem "metabo100" (kod wprowadzasz podczas rejestracji zakupionego produktu na stronie producenta) i odbierz przesyłkę od kuriera. Tak, to takie proste.

Pamiętaj, rejestracji musisz dokonać w ciągu 4 tygodni od momentu zakupu. Rejestracji dokonaj na stronie: https://portal.metabo-service.com/pl-PL/service-portal/

akumulator gratis

Dlaczego warto wybrać akumulatory Metabo?

Wydajne ogniwa akumulatorów Metabo LiHD zapewniają dużą moc, wystarczającą do bezprzewodowego zasilania, podczas realizacji nawet najtrudniejszych prac. Dzięki technologii LiHD Metabo jest jedynym producentem na świecie, którego oferta pokrywa cały zakres mocy do 3200 W.

akumulator metabo

Bogaty wybór akumulatorowych narzędzi

Trwałe narzędzia bezprzewodowe gotowe do pracy w każdych warunkach, w tym na obszarach wrażliwych na hałas. Akumulatorowe szlifierki, zakrętaki, młoty i mocne wiertarki, a także profesjonalne odkurzacze.

akumulator metabo gratis z kodem metabo100

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2024
pixel