Darmowa dostawa od 399,00 zł

Magazynier

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie, kontrola i rozpakowywanie dostaw towarów.

  • Dokładne sprawdzanie stanu i jakości otrzymanego towaru oraz sporządzanie niezbędnej dokumentacji.
  • Zabezpieczanie i etykietowanie towarów oraz ich przechowywanie na odpowiednich miejscach w magazynie.
  • Prowadzenie ewidencji stanów magazynowych oraz regularne sporządzanie raportów na ten temat.
  • Kompletowanie zamówień zgodnie z wymaganiami klientów lub innych działów firmy.
  • Organizowanie i nadzorowanie procesów pakowania i przygotowywania towarów do wysyłki.
  • Prawidłowe obsługiwanie sprzętu magazynowego, takiego jak wózki widłowe, podnośniki, skanery kodów kreskowych itp.
  • Przestrzeganie przepisów i procedur bezpieczeństwa oraz dbanie o porządek i czystość w magazynie.
  • Współpraca z innymi pracownikami magazynu oraz z działem logistyki i zakupów.
  • Rozwiązywanie ewentualnych problemów związanych z transportem, uszkodzeniami towarów lub bieżącymi operacjami magazynowymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe, preferowane doświadczenie w pracy magazynowej.
  • Umiejętność obsługi sprzętu magazynowego oraz posiadanie odpowiednich certyfikatów, jeśli to konieczne.
  • Znajomość podstawowych zasad obsługi komputera i ewidencji magazynowej.
  • Dokładność i skrupulatność w pracy oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania szybkich decyzji.
  • Zrozumienie przepisów i procedur związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy.
  • Komunikatywność i gotowość do współpracy z innymi pracownikami.
  • Umiejętność pracy w systemie zmianowym lub w godzinach nadliczbowych, jeśli to konieczne.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Dobrą atmosferę pracy.
  • Młody, energiczny zespół.
  • Pracę w innowacyjnej firmie, która odpowiednio lokuje potencjał każdego pracownika.
  • Pracę w doświadczonym zespole specjalistów.
  • Lokalizacja: ul. Bydgoskich Przemysłowców 6a Bydgoszcz.
pixel