Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

    Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.
Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Kombinerki i szczypce

( ilość produktów: 334 )

Kombinerki to odmiana szczypiec. Jednego z narzędzi ręcznych, których nie może zabraknąć w gospodarstwie domowym. Uniwersalne zastosowanie kombinerek sprawia, że są one wykorzystywane przy mnogości prac. Dwoma podstawowymi funkcjami kombinerek jest przytrzymanie detalu, materiału, elementu lub ucięcie drutu, przewodu lub innego miękkiego materiału. Planując zakup szczypiec należy dobrać je odpowiednio do ich ogólnego przeznaczenia. Przykładowo szczypce boczne kiepsko sprawdzą się jako kombinerki, a kombinerki nie dadzą rady przeciąć np. drutu fortepianowego.

kombinerki szczypce

Do czego służą kombinerki?

Jak wspomniano wyżej kombinerki to odmiana szczypiec. Głównym przeznaczeniem kombinerek jest pochwycenie jakiegoś przedmiotu oraz manipulowanie nim w swobodny sposób. Kombinerki charakteryzują się częścią roboczą oraz uchwytem. Część robocza kombinerek to szczęki z zaokrąglonym ząbkowanym otworem, służącym do pewnego przytrzymania elementów o owalnym kształcie. Szczęki również są rowkowane po to, aby pochwycony przedmiot nie wyślizgnął się ze szczęk. W zdecydowanej mierze ułatwia to chwytanie oraz manipulację przedmiotem.

Na rynku istnieje wiele zmodyfikowanych odpowiedników kombinerek. Są to m.in. szczypce proste, wygięte pod kątem, wydłużone. Takie modyfikacje pozwalają na szersze zastosowanie szczypiec. Można dzięki nim pochwycić w zagłębieniu nakrętkę, przytrzymać jakiś element lub zwyczajnie przeciąć drut. W przypadku, gdy prace będą odbywały się w trudno dostępnych miejscach, wówczas niezbędnym elementem wyposażenia skrzynki narzędziowej są kombinerki z wąskimi szczypcami.

Szczypce boczne

To narzędzia ręczne, których głównym przeznaczeniem jest przecinanie rożnego rodzaju materiałów - od materiałów z tworzywa aż po drut fortepianowy. Szczypce boczne nie posiadają szczęk, które zdolne są pochwycić przedmiot. Posiadają natomiast zaprojektowane szczęki w taki sposób, aby możliwe było przecięcie materiału. W zależności od kształtu szczęk tnących krawędź cięcia materiału jest różna. W przypadku szczypiec do stali krawędź cięcia będzie bardzo widoczna i będzie przypominała trójkąt. Niektóre ze szczypiec bocznych mają tak zaprojektowane szczęki szczypiec, aby możliwe było przecięcie materiału równo z powierzchnią. W zależności od preferencji użytkownika oraz jego potrzeb należy dobrać właściwe szczypce.

szczypce boczne

szczypce do izolacji

Szczypce do izolacji

Szczypce do izolacji to szczypce specjalnego przeznaczenia. Zostały stworzone z myślą o osobach pracujących z przewodami pod napięciem. Operowanie tymi narzędziami jest bezpieczne dla użytkownika. Gwarantują to atesty danych narzędzi ręcznych. Szczypce do izolacji pokryte są bowiem warstwą tworzywa sztucznego, nieprzewodzącego prądu. Szczęki szczypiec do izolacji pozwalają na usunięcie wierzchniej, tworzywowej warstwy przewodu elektrycznego. Dzięki temu możliwe jest m.in. zakładanie konektorów na końcówki przewodów elektrycznych.

Szczypce do rur

Szczypce te przeznaczone są w głównej mierze dla osób zajmujących się pracami hydraulicznymi. Odpowiednio zaprojektowana konstrukcja szczypiec pozwala na odkręcanie rur nawet o dużej średnicy, przy zmniejszonym wysiłku operatora. Szczypce do rur z reguły posiadają szczęki, które przystosowane są do pracy z przedmiotami o owalnych kształtach. Posiadają one bowiem "zęby" znajdujące się w szczękach szczypiec ułatwiające operacje odkręcania i przykręcania.

Szczypce specjalnego przeznaczenia

Rodzajów szczypiec jest na prawdę mnogość. Wszędzie tam, gdzie mogą one ułatwić pracę powstają specjalistyczne szczypce. Część z zawodów posiada dedykowane szczypce np. wcześniej wspomniany hydraulik posłuży się szczypcami do rur, a elektryk szczypcami do ściągania izolacji. Na rynku dostępne są także m.in szczypce zaciskowe do węży samochodowych, które pozwalają na bezinwazyjne ściśnięcie gumowego węża z cieczą, uniemożliwiając jej (cieczy) wydostanie się z węża. Kolejnymi przykładami szczypiec są szczypce segera, szczypce zbrojarskie, szczypce do opasek zaciskowych, szczypce morse'a, szczypce do gięcia blachy i wiele innych.

Kombinerki i szczypce na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu z profesjonalnymi narzędziami i elektronarzędziami Domitech - posiadamy szeroki wybór kombinerek i szczypiec, w tym dziurkacze, obcęgi, szczypce marki Knipex, lewostronne oraz prawostronne szczypce boczne, szczypce służące do ściągania izolacji, szczypce nastawne, szczypce typu segera, szczypce specjalistyczne, szczypce zaciskowe oraz gotowe, wieloelementowe zestawy szczypiec, takich producentów jak Bahco, DeWALT, Irwin, Knipex, NEO Tools, Rubi, Stanley, TENGTOOLS, Wiha oraz Yato - wszystkie pochodzące z oficjalnej, regionalnej dystrybucji i podlegające pełnej gwarancji producenta.

Kupując którekolwiek ze szczypiec i kombinerek z naszej oferty - masz gwarancję oryginalności i bezpiecznej wysyłki w dowolnie wybranej metodzie dostawy.

pixel