Darmowa dostawa od 399,00 zł

Elektryczne nożyce do żywopłotu Stihl

( ilość produktów: 10 )

Nożyce elektryczne Stihl to wysoka jakość i wydajność. Nożyce elektryczna Stihl to narzędzie zasilane sieciowo, które oferuje dużą moc, potrzebną do precyzyjnej i sprawnej pracy nie tylko w zastosowaniu profesjonalnym ale także w przydomowym ogrodzie czy na działce.

Zastosowanie piły elektrycznej Stihl

Nożyce do żywopłotu Stihl zasilane elektrycznie to narzędzie służące do przycinania krzewów i żywopłotów, które pozwalają na sprawną pracę w ogrodzie podczas strzyżenia, trymowania i formowania roślin. Zasilanie sieciowe zapewnia odpowiednią moc do pracy profesjonalnej przy nawet grubszych gałęziach.

Nożyce elektryczne Stihl czy zasilana akumulatorowo/spalinowo?

Odpowiednie źródło zasilania to podstawa, zależna od zastosowania. Zasilanie sieciowe wymaga do działania przewodu - ogranicza to niestety mobilność podczas pracy, przez co wymagane jest korzystanie z przedłużacza. Zaletą pracy z narzędziem sieciowym jest natomiast cena i oferowana moc. Narzędzia akumulatorowe są stosunkowo cięższe od sieciowych i droższe, narzędzia spalinowe są mocniejsze lecz znacznie głośniejsze. Nożyce elektryczna Stihl są wiec kompromisem, pomiędzy mobilnością, mocą, lekkością i ceną.

Nożyce elektryczna Stihl - na co zwrócić uwagę

Wybierając elektryczne nożyce do żywopłotu Stihl należy zwrócić uwagę przede wszystkim na moc oraz zdolność cięcia. Długość listy tnącej zwiększa zasięg pracy, pozwalając na cięcie większych powierzchni, moc zapewnia sprawniejszą pracę, szybkość pracy ostrza zapewnia precyzje, a rozstaw noży pozwala na pracę z grubszymi gałęziami.

Nożyce elektryczne Stihl na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroki wybór oryginalnych nożyce sieciowych Stihl, które w zależności od serii czy docelowego zastosowania posiadają rożne parametry tnące, wyróżniające poszczególne modele.

pixel