Darmowa dostawa od 399,00 zł

Kosiarka spalinowa Stihl

( ilość produktów: 21 )

Kosiarki spalinowe Stihl to narzędzia charakteryzujące się duża mocą oraz mobilnością. Kosiarki Sthil zasilane silnikiem spalinowym w zależności od rodzaju zastosowanego silnika - silnik dwusuwowy/czterosuwowy - korzystają z paliwa, lub mieszanki paliwowej, a w zależności od wariantu - mogą posiadać opcjonalne funkcje - samobieżność, centralna regulacja wysokości koszenia czy dostępność wyposażenia akcesoryjnego.

Kosiarka spalinowa Stihl - cechy szczególne

Zasilanie narzędzi to bardzo istotna cecha, elektronarzędzia akumulatorowe zapewniają mobilność i prace w terenie bez dostępu do gniazdka, narzędzia sieciowe zapewniają duża moc lecz wymagają kabla - natomiast kosiarki spalinowe Stihl zapewnią wszytko to co najważniejsze - największą moc oraz mobilność, która dodatkowo, dzięki opcjonalnemu napędowi na koła może być jeszcze prostsza.

Silnik STIHL-2 MIX w kosiarkach spalinowych Stihl

Kosiarka spalinowa Stihl, wykorzystująca silnik spalinowy STIHL-2 MIX to jednostka wyposażona w dwusuwowy silnik, który zapewnia dużą moc, ergonomiczną, stosunkowo lekką budowę, łatwą obsługę i eksploatację, wymagająca jedynie odpowiedniej konserwacji i stosowania odpowiedniej mieszanki oleju i paliwa, do zasilania jednostki napędowej. Silniki tej serii są tak zaprojektowane, aby dostarczać optymalne osiągi, dbając o ergonomię pracy silnika, odpowiednią moc i stosunkowo niską emisję spalin.

Silnik STIHL-4 MIX w kosiarkach spalinowych Stihl

Bardziej wydajne oraz najmocniejsze kosiarki spalinowe Stihl, które zostały wyposażone w autorski silnik to jednostki 4 suwowe, za których zasilanie odpowiadają silniki STIHL 4-MIX. Jednostki te mają większe pojemności oraz dostarczają optymalną proporcję mocy do zużycia paliwa.

Kosiarki spalinowe Stihl w sklepie Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroki wybór kosiarek spalinowych marki Stihl. Tutaj znajdziesz wyłącznie oryginalne produkty i znajdziesz odpowiednią kosiarkę spalinową, która spełni twoje oczekiwania

pixel