Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

 1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
  Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


  Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis 2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
  Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Piła elektryczna Stihl

( ilość produktów: 12 )

Piły elektryczne Stihl to wysoka jakość i wydajność. Piła elektryczna Stihl to narzędzie zasilane sieciowo, które oferuje dużą moc, potrzebną do precyzyjnej i sprawnej pracy nie tylko w zastosowaniu profesjonalnym ale także w przydomowym ogrodzie czy na działce.

Piła elektryczna Stihl

Pilarki Stihl elektryczne

Zasilane sieciowo, pilarki elektryczne Stihl to klasa sama w sobie. Urządzenia te są ciche, wydajne i nie emitują żadnych spalin, dzięki czemu nadają się również do użytku w zamkniętych przestrzeniach, podczas prac budowlanych czy wykończeniowych. Narzędzia posiadają wydajne, mocne silniki elektryczne, dzięki czemu zapewniają dużą wydajność bez ograniczeń czasowych wynikających z zasilania benzynowego lub akumulatorowego. Pilarki elektryczne Stihl standardowo posiadają hamulec piły łańcuchowej QuickStop Super i dedykowane są majsterkowiczom, rolnikom oraz innym użytkownikom profesjonalnym.

 • MSE 141,
 • MSE 170,
 • MSE 190,
 • MSE 210 C-B,
 • MSE 230 C-B,
 • MSE 250.

Zastosowanie piły elektrycznej Stihl

Piła Stihl zasilana elektrycznie to narzędzie służące do cięcia drewna, które pozwala na sprawną pracę w ogrodzie podczas wycinki krzewów oraz cięcia drewna opałowego. Zasilanie sieciowe zapewnia odpowiednią moc do pracy profesjonalnej przy najbardziej twardych materiałach.

Pilarka elektryczna Stihl czy zasilana akumulatorowo/spalinowo?

Odpowiednie źródło zasilania to podstawa, zależna od zastosowania. Zasilanie sieciowe wymaga do działania przewodu - ogranicza to niestety mobilność podczas pracy, przez co wymagane jest korzystanie z przedłużacza. Zaletą pracy z narzędziem sieciowym jest natomiast cena i oferowana moc. Narzędzia akumulatorowe są stosunkowo cięższe od sieciowych i droższe, narzędzia spalinowe są mocniejsze lecz znacznie głośniejsze. Piła elektryczna Stihl jest wiec kompromisem, pomiędzy mobilnością, mocą, lekkością i ceną.

Piła elektryczna Stihl - na co zwrócić uwagę

Wybierając elektryczną pilarkę łańcuchową Stihl należy zwrócić uwagę przede wszystkim na moc oraz zdolność cięcia. Długość prowadnicy zwiększa zasięg pracy, pozwalając na cięcie grubszych materiałów, a moc zapewnia sprawniejszą pracę i szybkość.

 

Piły elektryczne Stihl na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroki wybór oryginalnych pilarek sieciowych Stihl, które w zależności od serii czy docelowego zastosowania posiadają rożne parametry tnące, wyróżniające poszczególne modele.

pixel