Hitachi HiKOKI

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa DV18DGAL WFZ Hikoki 2x2,5 Ah 70 Nm

Polecany
 • Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa DV18DGAL WFZ Hikoki. Napięcie: 18 V. Max moment obrotowy: 70 Nm. Max średnica wiercenia w drewnie/cegle/ stali: 38 mm/ 13 mm/ 13 mm. Uchwyt roboczy: 13 (1/2") mm/cale. Dwa akumulatory, ładowarka, walizka.
599,00 zł
/ szt.

W zestawie taniej !

Cena produktów poza zestawemCena zestawu
Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa DV18DGAL WFZ Hikoki +osprzętAkumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa DV18DGAL WFZ Hikoki +osprzęt710,00 zł660,00 złOszczędzasz (7.04%)
Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa DV18DGAL WFZ Hikoki 2x2,5 Ah 70 Nm + osprzętAkumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa DV18DGAL WFZ Hikoki 2x2,5 Ah 70 Nm + osprzęt659,00 zł615,00 złOszczędzasz (6.68%)
Wkrętarka udarowa DV18DGAL WFZ Hikoki 2x2,5 Ah 70 Nm + zakrętarka udarowa WH18DBDL2 W4Z + bity udaroweWkrętarka udarowa DV18DGAL WFZ Hikoki 2x2,5 Ah 70 Nm + zakrętarka udarowa WH18DBDL2 W4Z + bity udarowe1 367,00 zł1 258,00 złOszczędzasz (7.97%)

Łatwy zwrot produktu

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny..
Bez stresu i obaw
Dbamy o Twoją wygodę, dlatego w naszym sklepie dokonasz zwrotu na korzystnych warunkach.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

KUP LUB ODBIERZ W NASZYM SKLEPIE

Możesz sprawdzić czy produkt dostępny jest w sklepie od ręki lub zamówić go przez Internet i odebrać w sklepie.
Sprawdź dostępność

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa DV18DGAL WFZ Hikoki z elektronicznym systemem sterowania prędkością i dwubiegową przekładnią. Profesjonalne doradztwo, atrakcyjne ceny i natychmiastowa wysyłka. Poznaj nowe możliwości topowych producentów w Domitech Bydgoszcz.

 

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa DV18DGAL WFZ Hikoki to elektronarzędzie charakteryzujące się wysoką wydajnością, trwałością konstrukcyjną oraz niezawodnością działania. Model posiada metalowy uchwyt wiertarski z blokadą wrzeciona oraz dwubiegową przekładnię planetarną.

W produkcji urządzenia zastosowano obudowę Soft Grip i idealnie wyprofilowaną rękojeść wykonaną w technice soft touch. Dzięki tym rozwiązaniom urządzenie ma zwartą budowę, zaś sam uchwyt poprawia pewność trzymania, a co za tym idzie – zapewnia większą kontrolę podczas wykonywania pracy. Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa DV18DGAL WFZ Hikoki wykorzystuje oświetlenie LED, którego obecność pomaga lepiej dostrzec ważne szczegóły w niekorzystnych warunkach oświetleniowych.

Narzędzie z napięciem akumulatora 18 V wykorzystuje prawe i lewe obroty, hamulec elektryczny oraz elektroniczny system sterowania prędkością, Maksymalny moment obrotowy, który można osiągnąć z użyciem akumulatorowej wiertarko-wkrętarki udarowej DV18DGAL WFZ Hikoki, to 70 Nm. Maksymalne średnice wiercenia w drewnie, cegle i stali wynoszą kolejno: 38 mm, 13 mm, 13 mm.

Urządzenie cechuje się bardzo niską masą. Wpływa to na polepszenie warunków pracy związanych z ergonomią i większym komfortem obsługi. W zestawie poza głównym urządzeniem znajdują się: dwa akumulatory, ładowarka i bit. Całość zamknięta jest w wytrzymałej walizce transportowej.

 

Dane techniczne:

 • Napięcie akumulatora: 18 V
 • Max moment obrotowy: 70 Nm
 • Max średnica wiercenia drewno: 38 mm
 • Max średnica wiercenia cegła: 13 mm
 • Wkręt maszynowy: 6 mm
 • Prędkość obrotowa bez obciążenia (niska/wysoka): 0-1500
 • Liczba udarów (niskie/wysokie): 0-21000
 • Max średnica wiercenia stal: 13 mm
 • Max. wymiar wkrętów do drewna: 8x75 mm
 • Uchwyt roboczy: 13 (1/2") mm/cale
 • Długość całkowita: 210 mm
 • Waga: 1,6 kg
 • Perfekcyjnie wyprofilowana rękojeść wykonana w technice soft touch (obudowa Soft Grip)
 • Oświetlenie miejsca pracy LED
 • Prawe i lewe obroty
 • Hamulec elektryczny
 • Elektroniczny system sterowania prędkością
 • Dwubiegowa przekładania
 • Bateria litowo-jonowa

 

W zestawie:

DV18DGAL spec. WFZ
2 x akumulatory BSL1825 (2,5 Ah)
ładowarka UC18YKSL
bit
walizka transportowa

 

 • Kod produktu: DV18DGAL WFZ
 • Gwarancja: HiKOKI

HiKOKI - Gwarancja udzielana przez producenta na okres 36 miesięcy.

Warunki gwarancji elektronarzędzi Hitachi HiKOKI

Elektronarzędzia HiKOKI są objęte gwarancją na okres :

12 miesięcy – zakup na fakturę

24 miesiące – zakup na paragon

Przedłużenie gwarancji do 3 lat

Na wszystkie elektronarzędzia, ładowarki oraz akumulatory Ni-Cd i Li-on wprowadzone do obrotu przez HiKOKI Power Tools Polska Sp. z o.o. sprzedane od 15 lipca 2014 w Polsce tylko i wyłącznie w autoryzowanym punkcie handlowym HiKOKI

Gwarancją są objęte wyłącznie maszyny wprowadzone do obrotu na terenie Polski przez HiKOKI Power Tools Polska Sp. z o.o.

Gwarancja obejmuje wady fizyczne elektronarzędzia wynikające z wady użytego materiału lub  złego montażu.

Gwarancja będzie respektowana tylko i wyłącznie na podstawie oryginalnej, prawidłowo wypełnionej karty gwarancyjnej dostarczonej wraz z dowodem zakupu.  Prawidłowo wypełniona karta gwarancyjna powinna posiadać :

-  model maszyny

-  numer seryjny maszyny

-  datę sprzedaży

-  pieczęć punktu sprzedaży

-  podpis klienta

Naprawa gwarancyjna będzie wykonana w terminie 14 dni roboczych liczonych od dnia dostarczenia elektronarzędzia do serwisu .W wyjątkowych przypadkach, gdy zachodzi konieczność sprowadzenia nietypowych części lub gdy naprawa wymaga dodatkowej ekspertyzy, termin naprawy może ulec wydłużeniu .

Naprawa gwarancyjna powinna odbyć się w autoryzowanym lokalnym serwisie HiKOKI  ( adresy serwisów znajdują się na ostatniej stronie karty gwarancyjnej lub na https://hikoki-narzedzia.pl/). W przypadku braku serwisu lokalnego, urządzenie należy przesłać do Serwisu Centralnego za pośrednictwem spedycji OPEK.  W  przypadku rezygnacji z naprawy w autoryzowanym lokalnym serwisie HiKOKI  i decyzji o odesłaniu reklamowanego elektronarzędzia do Serwisu Centralnego koszty przesyłki poniesie nadawca.

Wszystkie naprawy w okresie gwarancyjnym muszą odbywać się w Autoryzowanym Serwisie Gwarancyjnym HiKOKI i muszą być odnotowane w karcie gwarancyjnej.

Gwarancja nie obejmuje elementów naturalnie zużywających się takich jak : uchwyty narzędziowe, zębatki, łożyska, paski napędowe, filtry, szczotki węglowe oraz przewody zasilające.

Gwarancja nie przysługuje w następujących przypadkach:

- elektronarzędzie było przeciążone ( jednoczesne spalenie wirnika i stojana ).

- uszkodzeń wynikłych z niewłaściwego lub niezgodnego z instrukcją i przeznaczeniem użytkowania elektronarzędzia.

- uszkodzeń wynikłych z  niewiedzy użytkownika.

- uszkodzeń mechanicznych i wywołanych nimi wad.

- narzędzie było demontowane, lub naprawiane przez nieautoryzowany serwis.

- narzędzie było użytkowane pomimo wystąpienia widocznego uszkodzenia.

- w reklamowanym narzędziu brak tabliczki z numerem fabrycznym, lub gdy numer jest nieczytelny.

W maszynach NR90GC, NR90GC2, NT65GS, NC40G  w okresie gwarancji istnieje obowiązek stosowania tylko i wyłącznie oryginalnego gazu HiKOKI ( numer katalogowy 753600 ).

Uprawnienia z tytułu gwarancji nie obejmują prawa kupującego do domagania się zwrotu utraconych zysków, oraz poniesionych kosztów w związku z awarią urządzenia.

Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową .

 

UWAGA

Jeżeli zauważysz zmiany w pracy narzędzia przerwij pracę i dostarcz je do najbliższego serwisu. Nie zastosowanie się do powyższego zalecenia powoduje utratę gwarancji.

możliwość wydłużenia gwarancji na okres 3 lat pod warunkiem rejestracji pod adresem https://hikoki-narzedzia.pl/gwarancja/zarejestruj-urządzenie w ciągu 30 dni od daty zakupu

Nie naruszając regulacji prawnych obowiązujących w Polsce, firma HiKOKI Power Tools udziela producenckiej gwarancji użytkownikowi (zawodowemu/profesjonalnemu, jak i osobom prywatnym) na okres minimum jednego roku na zakupione urządzenia – licząc od daty sprzedaży. Gwarancja obejmuje wady materiałowe, wady produkcyjne i montażowe, które w przypadku ich wystąpienia zostaną bezpłatnie usunięte.

 

Przedłużenie gwarancji do 3 lat

 

Na wszystkie elektronarzędzia, ładowarki oraz akumulatory Ni-Cd i Li-on wprowadzone do obrotu przez HiKOKI Power Tools Polska Sp. z o.o. sprzedane od 15 lipca 2014 w Polsce tylko i wyłącznie w autoryzowanym punkcie handlowym HiKOKI (aktualna lista dealerów Hitachi znajduje się na stronie https://hikoki-narzedzia.pl/lista-dealerow) oraz punktach sieci Leroy Merlin, HiKOKI Power Tools Sp. z o.o. wydłuża okres gwarancji do 3 lat, pod następującymi warunkami, które muszą być spełnione łącznie:

a) nabywca jest przedsiębiorcą zarejestrowanym w Polsce lub konsumentem mającym miejsce zamieszkania w Polsce;

b) nabywca nie jest przedsiębiorcą prowadzącym działalność w zakresie wynajmu elektronarzędzi lub produkcji europalet, itp.;

c) nabywca zarejestruje urządzenie w ciągu 30 dni od daty sprzedaży w systemie internetowej rejestracji gwarancji Hitachi pod adresem: https://hikoki-narzedzia.pl/gwarancja/zarejestruj-urzadzenie

d) nabywca dokona przeglądów okresowych co 9 miesięcy, przy czym drugi i trzeci przegląd jest odpłatny;

e) nabywca wyrazi zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w celach związanych z wykonywaniem obsługi gwarancyjnej.

 

Szczegółowe warunki rejestracji i gwarancji

Jako potwierdzenie rejestracji użytkownik otrzyma certyfikat 3-letniej gwarancji, który należy wydrukować lub zapisać na nośnikach pamięci elektronicznej, aby móc go przedłożyć w przypadku wystąpienia z roszczeniem gwarancyjnym wraz z dowodem zakupu i oryginałem karty gwarancyjnej, w której odnotowane są wszelkie naprawy serwisowe w okresie standardowej 12 miesięcznej gwarancji. Okres przedłużonej gwarancji biegnie od daty zakupu, a nie od daty rejestracji. W czasie trwania 3-letniej gwarancji wszystkie naprawy i obowiązkowe przeglądy muszą być odnotowane w karcie gwarancyjnej. Naprawa gwarancyjna zostanie zrealizowania w terminie 14 dni roboczych licząc od dnia dostarczenia reklamowanej maszyny do autoryzowanego serwisu Hitachi. W wyjątkowych przypadkach, gdy zachodzi potrzeba sprowadzenia brakujących części, lub gdy naprawa wymaga dodatkowej ekspertyzy, termin naprawy może ulec wydłużeniu.

Naprawa gwarancyjna nie zostanie wykonana gdy:

- numer seryjny maszyny jest zniszczony lub nieczytelny,

- nastąpiło naturalne zużycie elementów i części maszyny,

- uszkodzenie powstało na skutek wcześniej zaistniałej i nieusuniętej usterki,

- uszkodzenie powstało na skutek nieprawidłowego użytkowania, niezgodnego z instrukcją obsługi,

- uszkodzenie powstało na skutek urazu mechanicznego (uderzenie, upadek),

- uszkodzenie powstało na skutek zastosowania wadliwego (zużytego) osprzętu, - maszyna została źle dobrana do rodzaju wykonywanej pracy,

- maszyna została przeciążona (jednoczesne spalenie wirnika i stojana).

W maszynach NR90GC2, NT65GS, NC40G w okresie przedłużonej gwarancji istnieje obowiązek stosowania tylko i wyłącznie oryginalnego gazu HiKOKI (numer katalogowy 753600). Elementy naturalnie zużywające się (w toku normalnej eksploatacji) takie jak np.: uchwyty robocze, przekładnie, łożyska, obudowy, włączniki, przewody zasilające, filtry, smar, uszczelki nie podlegają wymianie gwarancyjnej.

Utratę gwarancji powodują:

- naprawy maszyn, które zostały przeprowadzone poza autoryzowanym serwisem gwarancyjnym Hitachi

- zastosowanie przez użytkownika w czasie trwania gwarancji nieoryginalnych części takich jak np.: szczotki węglowe itp.

W przypadku naprawy gwarancyjnej klient jest każdorazowo zobowiązany do przesłania maszyny do wybranego, najbliższego autoryzowanego serwisu gwarancyjnego Hitachi (adresy znajdują się na https://hikoki-narzedzia.pl/lista-serwisow) wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną zawierającą nazwę urządzenia, numer seryjny, datę sprzedaży, podpis i stempel punktu handlowego z certyfikatem 3-letniej gwarancji oraz akceptację użytkownika dotyczącą warunków gwarancyjnych i kopią dowodu zakupu urządzenia (faktura, paragon).

Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową .

 

Hitachi gwarancja 3 lata

Masz pytania do produktu?
Jeżeli powyższe informacje są dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie. Postaramy się na nie odpowiedzieć.
Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym sklepie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w Politce prywatności i cookies.
Zamknij
pixel