Reduktor ciśnienia Micro-Drip-System 2000 1354-20 Gardena

 • Reduktor ciśnienia Micro-Drip-System 2000 1354-20 Gardena. Łatwa instalacja. Filtrowana woda
 • Łatwa redukcja ciśnienia. Pasuje do: 1391-29, 1340-29, 1341-29. Podstawowy element systemu Micro-Drip . Technika łączenia "Quick & Easy".
Reduktor ciśnienia Micro-Drip-System 2000 1354-20 Gardena
68,00 zł
/ szt. brutto
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny

Reduktor ciśnienia Micro-Drip-System 2000 1354-20 Gardena do redukcji ciśnienia i filtrowania wody. Profesjonalne doradztwo, atrakcyjne ceny i natychmiastowa wysyłka. Poznaj nowe możliwości topowych producentów w Domitech Bydgoszcz.

 

Reduktor ciśnienia 2000 1354-20 Gardena to podstawowa część Micro-Drip-System. Jego zadaniem jest zmniejszenie ciśnienia początkowego wody do ciśnienia operacyjnego na poziomie ok. 1,5 bara dla zagwarantowania właściwego działania dysz rozpylających i kroplowników. Przepływ wody kształtuje się na poziomie ok. 2000 litrów na godzinę. Filtr cechujący się dużą pojemnością wpływa na optymalne filtrowanie wody.

Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu model można szybko i łatwo podłączyć. Technika łączenia "Quick & Easy" sprawia, że instalacja reduktora ciśnienia Micro-Drip-System 2000 1354-20 Gardena jest bardzo łatwa. Technika ta ma bezpośrednie przełożenie na możliwość sprawnego łączenia wszystkich elementów systemu. Adapter i złącze pozwalają na komfortowe i swobodne korzystanie z łącznika w dwóch sytuacjach – zarówno w przypadku rury montażowej 13 mm (1/2"), jak i rury rozdzielczej 4,6 mm (3/16").

 

Dane techniczne:

 • Podstawowy element systemu z filtrem o dużej pojemności
 • Elastyczność – swobodne korzystanie z łącznika w przypadku rury rozdzielczej 4,6 mm (3/16") oraz rury montażowej 13 mm (1/2")
 • Łatwa instalacja
 • Filtrowana woda
 • Łatwa redukcja ciśnienia
 • Pasuje do: 1391-29, 1340-29, 1341-29
 • Podstawowy element systemu Micro-Drip
 • Technika łączenia "Quick & Easy"
 • Wydatek wody Bis 2.000 l/h

W zestawie:

 • 1 reduktor ciśnienia 2000
 • Przyłącze kranowe 901

 

Producent
Kod produktu
01354-20
Gwarancja
Gardena
Gardena

 

  

WARUNKI UMOWY GWARANCYJNEJ GARDENA:


 
1. Użytkownik jest zobowiązany do zapoznania się z Instrukcją Obsługi dołączoną do maszyny i przestrzegania podanych w niej zasad użytkowania, obsługi i konserwacji.
2. Karta gwarancyjna jest ważna na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej wyłącznie z dokumentem zakupu. Nie wydaje się duplikatów kart gwarancyjnych.
3. Karta gwarancyjna musi być wystawiona w dniu sprzedaży. Karta bez wypełnionych wszystkich rubryk jest nieważna.
4. Dane sprzedawcy i data sprzedaży w karcie gwarancyjnej i dokumencie sprzedaży, muszą być identyczne.
5. Powyższe okresy gwarancyjne warunkowane są przeglądami urządzenia, jeżeli wymóg ich dokonania wynika z dołączonej do towaru instrukcji obsługi. Brak przeglądów anuluje roszczenia wynikające z tytułu gwarancji.
6. Reklamacja może być zgłoszona nie później niż w terminie dwóch miesięcy od daty stwierdzenia uszkodzenia.
7. Do przyjmowania zgłoszeń reklamacji, wykonywania napraw reklamacyjnych i przeprowadzania wynikających z instrukcji obsługi konserwacji i przeglądów, uprawione są wyłącznie autoryzowane serwisy firmy Husqvarna. Aktualny wykaz serwisów dostępny jest na stronie www.husqvarna.pl lub www.gardena.pl, oraz pod numerem telefonu 22 330 96 00. Wykaz punktów stanowi także załącznik do kart gwarancyjnych.
8. Gwarancja obejmuje bezpłatne usuwanie usterek wynikających z wad materiałowych lub montażowych. Gwarancja nie obejmuje innych roszczeń związanych z uszkodzeniem towaru oraz roszczeń związanych z utratą zysków lub poniesionych kosztów wynikających z uszkodzenia towaru.
9. Urządzenie zgłaszane do reklamacji musi być kompletne, (z zespołem roboczym), i znajdować się w stanie, w jakim nastąpiło uszkodzenie (bez demontażu i czyszczenia). Punkt serwisowy zobowiązany jest wydać osobie zgłaszającej reklamację "Protokół przyjęcia do reklamacji".
10. Naprawa reklamacyjna winna być uznana w terminie jak najkrótszym z uwzględnieniem dostawy części od producenta.
11. Gwarancja nie obejmuje napraw (wymiany zespołów lub części, przeglądów i regulacji) wynikających z normalnego zużycia części i zespołów, do których należą: elementy układu tnącego, bębny sprzęgła, taśmy hamulca, narzędzia robocze, paski klinowe i zębate, koła napędowe pilarek elektrycznych, sprężyny, amortyzatory, sprzęgła, świece, żarówki, zabezpieczenia, filtry, dysze, membrany, wirniki pomp.
12. Gwarancja nie obejmuje przeglądów i regulacji oraz wymiany zespołów/części zużytych w wyniku eksploatacji. Nie podlegają także gwarancji uszkodzenia spowodowane użytkowaniem urządzenia ze zużytymi częściami/zespołami.
13. W okresie gwarancyjnym do sporządzenia mieszanki paliwowej dla silników dwusuwowych należy stosować olej Husqvarna/Outdoor Accesories lub jego odpowiednik zalecany przez Autoryzowane Punkty Dilerskie - o ile instrukcja obsługi nie stanowi inaczej.
14. Użytkownik traci gwarancję w przypadku:
   a) stosowania sprzętu niezgodnie z przeznaczeniem lub niezgodnie z instrukcją obsługi,
   b) niewykonania lub nieprawidłowego wykonania konserwacji i obsługi okresowej,
   c) niewłaściwego przechowywania lub przewożenia sprzętu,
   d) dokonywania napraw, regulacji lub zmian konstrukcyjnych poza autoryzowaną siecią serwisową firmy Husqvarna,
   e) stosowania niewłaściwych lub nieoryginalnych nie zatwierdzonych do obrotu przez Husqvarna części, podzespołów lub akcesoriów (np. prowadnicy, łańcucha, głowicy żyłkowej, tarczy tnącej),
   f) użytkowania maszyny niekompletnej lub ze zużytymi zespołami/częściami,
   g) stosowania innych niż zalecane przez autoryzowane serwisy materiałów pędnych, smarów i olejów.
15. Gwarancja jakości nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową, zagwarantowanych ustawą z dnia 27 lipca 2002r. o szczegółowych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. z dnia 5 września 2002r., Nr 141, poz. 1176 z późniejszymi zmianami).


 
WARUNKI GWARANCJI NA RĘCZNE SEKATORY, DROBNE NARZĘDZIA  (TAKŻE COMBISYSTEM): 


GARDENA począwszy od 1 czerwca 2005r. udziela na wszystkie narzędzia ogrodowe combisystem, małe narzędzia i ręczne sekatory (sekatory ogrodowe, nożyce do gałęzi, nożyce do żywopłotu i nożyce do przycinania trawy) 25 letniej gwarancji, liczonej od daty zakupu. Gwarancją objęte są usterki produktu spowodowane wadami materiałowymi lub błędami produkcyjnymi. Gwarancja obowiązuje wyłącznie na narzędzia będące w prywatnym użytkowaniu oraz używane zgodnie z ich przeznaczeniem. Podstawę do złożenia reklamacji stanowi dla klienta oryginalny dowód zakupu z datą zakupu i oznaczeniem produktu. Gwarancją są objęte urządzenia zakupione na terenie Unii Europejskiej i w Szwajcarii. Gwarancja nie obejmuje czynności naprawczych, związanych z normalnym zużyciem eksploatacyjnym, niewłaściwym użytkowaniem, a w szczególności nieprzestrzeganiem wskazówek dotyczących użytkowania.
Części pracujące nie podlegają gwarancji np. przy sekatorach ogrodowych, nożycach do gałęzi, nożycach do żywopłotu i nożycach do przycinania trawy: ostrze, kowadło, sprężyna; przy piłach: brzeszczot piły; przy narzędziach ogrodowych combisystem: włosie, ściągaczka gumowa; przy trzonkach drewnianych: część drewniana. W przypadku dokonania samowolnych napraw, użycia innych niż oryginalnych części zamiennych/osprzętu GARDENA, dokonania zmian konstrukcyjnych lub jakichkolwiek innych ingerencji nabywca traci uprawnienia gwarancyjne. W przypadku uzasadnionej reklamacji, o sposobie postępowania reklamacyjnego decyduje gwarant. Może to być bezpłatna naprawa lub wymiana na urządzenie wolne od wad. Wszelkie dodatkowe informacje uzyskacie Państwo pod adresem:

 

 

Husqvarna Poland Spółka z o.o.
ul. Wysockiego 15 b
03-371 Warszawa

 

 


W przypadku niektórych produktów, które zakupione zostały w obrocie konsumenckim i są użytkowane prywatnie, gwarancja może być dłuższa – informacje związane z przedłużoną gwarancją podane są na opakowaniu, w instrukcji obsługi lub na stronie internetowej przy produkcie.
* Wszystkie nowe narzędzia do ogrodu Combisystem, małe narzędzia i narzędzia ręczne do cięcia (sekatory, nożyce do gałęzi i do żywopłotu, nożyce do trawy), które zakupione zostały po 01/06/2005 jako produkty nowe, cechują się gwarancją obejmującą 25 lat od daty zakupu (wyjątek Nature line 10 lat i Classicline 2 lata).
* Wybrane narzędzia z serii Original GARDENA System zakupione po 01/01/2018 jako produkty nowe, cechują się gwarancją obejmującą 5 lat od daty zakupu.
* Węże – w zależności od modelu (linia Classic 12 lat, linia Flex 20 lat, linia HighFlex 25 lat, linia SuperFlex 30 lat)
* Armatura techniczna (mosiężne, opaski zaciskowe i inne akcesoria) – 2 lata
* Niektóre produkty (roboty i pompy) mają jeszcze dodatkową możliwość przedłużenia, gwarancji, ale dopiero po rejestracji.


Rejestracja pomp i robotów koszących z możliwością przedłużenia:

https://www.gardena.com/pl/serwis-i-wsparcie/rejestracja/pompy/

https://www.gardena.com/pl/serwis-i-wsparcie/wsparcie-techniczne-dla-robotow-koszacych/register-product/

 

 

Informacja o gwarancji dla danej grupy asortymentowej zawarta została w katalogu: https://domitech.pl/data/include/cms/Katalogi-PDF/Katalog_GARDENA_2020.pdf?v=1584006210770

 

 

 

gardena gwarancja

Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści, dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb oraz personalizacji wyświetlanych reklam w ramach zewnętrznych sieci remarketingowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w Polityce prywatności sklepu.
Zamknij
pixel