Darmowa dostawa od 399,00 zł

Poszukiwany specjalista ds. sprzedaży na Allegro i innych platform typu marketplace

Dołącz do Zespołu Domitech.pl Bydgoszcz. Zdobywaj z nami cenne doświadczenie z zakresu e-commerce, nowych technologii oraz logistyki.

OPIS STANOWISKA

  • Obsługa sklepu internetowego oraz platform handlowych marketplace jak Allegro i inne.
  • Wystawianie aukcji, ogłoszeń, kontrola oferty oraz cen sprzedaży.
  • Analiza konkurencji
  • Śledzenie trendów na rynku, optymalizacja działań.
  • Współpraca z działem handlowym firmy

OCZEKIWANIA

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziani absolwenci uczelni wyższych.
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • samodzielność, odpowiedzialność, zdolności organizacyjne, umiejętność rozwiązywania problemów, własna inicjatywa
  • wysokie umiejętności interpersonalne i współpracy w zespole
  • dobra znajomość MS Excel oraz analityczne myślenie
  • umiejętność pracy w programie magazynowo- sprzedażowym.

OFERUJEMY

  • pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku.
  • umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie podstawowe rozszerzone o system premiowy, uzależniony od wypracowanych wyników.
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy

Zgłoszenia można wysyłać na adres praca@domitech.pl lub składać osobiście w siedzibie firmy.

pixel