Darmowa dostawa od 40,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2017-08-22

Akumulatorowe szlifierki kątowe Makita

Jeśli planujesz renowację lakieru, mebli ogrodowych, kwietnika bądź chciałbyś odświeżyć drzwi czy balustradę, to urządzenie z pewnością się Tobie przyda... Mowa o szlifierce kątowej, przy której pomocy będziesz mógł łatwo i skutecznie usunąć starą farbę z odnawianych powierzchni i przygotować je do dalszych prac. Preparaty, które nanosimy na czyste, odpowiednio przygotowane podłoża będą cieszyć nasze oczy doskonałym wyglądem przez długi czas!

Akumulatorowe szlifierki kątowe Makita doskonale poradzą sobie ze szlifowaniem jak i cięciem materiałów z metalu i kamienia, dzięki czemu będziesz mógł go także przyciąć do oczekiwanych przez Ciebie wymiarów.

Akumulatory Li-Ion zapewniają do 430% więcej energii w porównaniu do akumulatorów Ni-Cd!
Zaprojektowany przez Makitę optymalny system ładowania gwarantuje wydajną pracę każdego ogniwa akumulatora, zabezpiecza go przed nadmiernym rozładowaniem i przeciążeniem.

Efektywny system chłodzenia zwiększa żywotność akumulatora.


DGA452RMJ to lekka i poręczna szlifierka kątowa zasilana akumulatorem 18 V, przystosowana do obsługi tarcz o średnicy 115 mm.

Dzięki wąskiej obudowie silnika narzędzie bezpiecznie i wygodnie chwytamy jedną ręką, a drugą umieszczamy na uchwycie bocznym, który ułatwi nam prowadzenie i zwiększy kontrolę.
Teraz wystarczy tylko przyłożyć tarczę do obrabianego elementu pod kątem mniej więcej 15 stopni i możemy przystąpić do dzieła! Dzięki funkcji łagodnego rozruchu uda nam się to bez szarpnięcia.

Jeżeli wolałbyś szlifierkę z tarczą o średnicy 125 mm polecamy Tobie DGA504RTJ.
ma zalety takie jak jej koleżanka, ale tym co ją wyróżnia jest BLDC.